BORN TO DIE

prosince 16, 2013

Jmenovala se Čiči.
Milovala jsem ji. 
Byla na kočku obzvlášť hodná, žádná taková ta klasická mrcha, která neudělá nic dobrýho. Vím to hlavně díky tomu, že mám i psa, kterej se jí snažil dost provokovat, ale ona (protože to bylo prostě dáma a dáma se přece nepere) se otočila a šla pryč. Jen jednou, když si hráli mu dala drápkem do čumáku, ale i tak to bylo na kočku dost něžný.
Čiči byla číča domácí, nikdy nebyla venku (když nepočítám otevřený okna, balkóny a cesty na veterinu), ráda spala a ohřívala se na topení nebo na okně, když svítilo do kuchyně. Taky ráda ležela ve vaně a čekala, až se půjdu koupat. Sedla si vždycky na vanu a koukala na vodu. Mockrát mi sklouzla do vany a koupala se se mnou. Měla ráda rajčata a drbání na hlavě.
Byla tichá, ale společenská. 
Byla zvědavá, ale nikdy nevyvedla nic a vědomě špatnýho. 
Všude ji vidím, hlavně, když jdu do kuchyně. Pořád totiž čekám, že když zašustím se sáčkem, že se přižene z pelechu, udělá to svoje "růůůů" (=poloviční zamňoukání), sedne si na okno a bude čekat, dokud něco nespadne na zem. Nebo když dojdu domů...  Měla pelech vedle vstupních dveří a vždycky, když někdo přišel, tak se vyhrabala a šla se přivítat.

V sobotu 14.12.2013 mi umřela Čiči.
Umřela na selhání jater.
Bylo jí skoro 5 let.
Milovala jsem ji...

You Might Also Like

4 komentářů

  1. Brečim :( achjo, a jak si mi vlezla na rameno.. čiči... <3

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherná kočička a podle popisu i nádherná svým chováním, mrzí mě to :(.

    OdpovědětVymazat

Díky moc všem za všechny komentáře či připomínky. Všechny je čtu a čtu je mile ráda .)