MANGO SHOP #1

ledna 22, 2014

Když nastaly ty obří slevy, byla jsem akorát v Olympii a utíkala jsem do Manga, protože jsem to tam měla v plánu celý vykoupit.
Chtěla jsem:Aspoň jednu z těchto tří bund - nemám žádnou


Tyto trička - nemám ani jedno


Sukni, šaty a legíny a ty jako jediný tam byly, ale ve velikosti L a v hnědé barvě, takže zase nic


Mikinu a svetr - ani jedno tam nebylo

Jelikož jsem byla víc než naštvaná, sedla jsem si za pc a že si ty věci objednám přes jejich e-shop. Vzhledem k tomu, že jsem čekala, kdy mi dojdou na účet peníze jsem se k tomu dostala až 31.12.2013 a díky tomu byla půlka věci už rozprodaných. 

Objednala jsem si akorát tu šedou mikinu.
Jak?
Stačí si vybranou věc přidat do "Add to Bag". Okamžitě Vám vyjede okýnko nákupního košíku, kde buď budete stejným způsobem pokračovat v nakupování - Continue Shopping -  nebo se odeberete k pokladně - Checkout. 
Tam Vám vyjede co máte na pokladně, jestli to chcete doručit domů (pošta je 150,-) nebo do obchodu, kde je to zadarmo a pak si pro to přijet (tak to dělám já).

Vyberete si z platebních variant (já platím přes PayPal) a zaplatíte.
Než balíček dojde na Vámi určené místo, budou Vás informovat formou e-mailů. Pokud si ho necháte poslat na pobočku, tak Vám ještě v ten den, co dojde zavolají, že ho tam máte. Trvá to většinou 5-10 pracovních dní než dojde, pak už je jen na Vás, kdy se pro to stavíte. 


Daná věc přijde krásně zabalená


Oblečení je krásně složené a s visačkou, takže opravdu jak kdyby jste si to koupili v obchodě + Vám ještě pošlou na samolepce adresu, kdyby jste chtěli zboží vyměnit/vrátit a samozřejmě se v balíčku nachází i faktura

Mikinu jsem si objednala 31.12.2013 a došla mi 9.1.2014. Vyzvednout jsem si ji byla 11.1.2014. Objednala jsem si S a je mi to trochu větší, ale ne zase tak moc, takže jsem byla spokojená. Navíc moc se mi líbí jak je zboží zabalený.

Až budu mít zase penízky na účtě, tak budu nákup opakovat, opravdu jsem byla moc spokojená a všem ráda doporučím. 
Kdyby s tím chtěl někdo pomoct tak napište, ráda pomůžu. Vzhledem k tomu, že je to jednoduchý jak facka si myslím, že nebude ani potřeba .)

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Kruci v Olympii v Mangu jsem byla před pár dny pro šaty ale jak říkáš, bylo to probrané jak mrkev. Podívat se do e-shopu mě vůbec nenapadlo, díky za radu, ale obávám se, že už to bude stejně passé :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já se tam dneska dívala a nějaký věci zase naskladnili,takže třeba budeš mít štěstí ;)

   Vymazat
 2. Tohle mě vždycky dokáže vytočit! :-/ Je to prostě zákon schválnosti... taky vždycky buď nemají mojí velikost nebo barvu co chci :D

  http://nooridnary-girl.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Díky moc všem za všechny komentáře či připomínky. Všechny je čtu a čtu je mile ráda .)