NEsmysl #3

února 07, 2014

Dneska mám takovej ten temnej den, znáte to? Den, kdy nejsem s ničím spokojená, kdy poslouchám jen divnou a pomalou hudbu, kdy se dívám do minulosti až moc, že mám z toho ještě větší depku než normálně, kdy si říkám víc než obvykle, že je všechno na prd a tak. 
Začalo to velice vtipným článkem o kočkách, kde jsou vyfoceny při koupání. Jo je to fakt sranda, jenže je tam fotka i kočky, která je dvojče té mojí zesnulé Čiči. A pak to jede: nálada spadne, vzpomínky se vrací víc než kdy jindy a pak díky slzám v očích nic nevidím. Přiběhne Nero a celej obličej od slz mi oblíže a už se zase musím smát, protože to ani jinak nejde a říkám si, že mám bejt ráda za to, že je tu ještě on a že to tak asi prostě muselo dopadnout... .
No, ten článek o kočičkách napsal Worn - můj oblíbenej magazín a můžete si ho přečíst a na vtipný obrázky o čičinách se podívat tady


Dneska ale bude asi dobrej den nakonec. 
Mám zase volno, vyvenčím hyenu, pojedu k našim, pak půjdu s mužem nakoupit dobrůtky a budeme se přejídat u filmu. Dneska se podíváme konečně (!) na Thor - The Dark World - miluju Marvelovky! Nejvíc asi Batmana a Wolverine, ale to hlavně kvůli Hugh Jackmanovi .))Jinak tento týden byl celkem fajn:
  • budu psát pro iDnes blog, pro Blogerky a doufám, že i pro VV a Lidovky
  • v květnu si odškrtnu další položku ve svým Wish Listu a to iPhone 5/5c/5s - je mi to jedno, beru jakejkoliv a už se na to strašně třepu
  • jedu v neděli k babičce na oběd jupí a budeme mastit karty jak za mlada jupí
  • příští pátek máme konečně Ladies Night nebo spíš Bitches Night :D
  • budu dělat vizitky a samolepky s logem Povaleče, víc prozradím někdy příště
  • zjistila jsem, že mě nebaví si číst český blogy psaný v angličtině
  • byla jsem ve dvou pro mě neznámých kavárnách - těšte se na recenze
  • taky jsem si uvědomila, že mám asi fakt divný písmo (jednou mi učitelka řekla, že píšu jak ožralej básník - to bude tím, že ty ožralý básníky čtu a nic jinýho)

ukázka poznámek - fakt mám hrozný písmo! :D

Všem přeju hezkej víkend a nezapomeňte, že ještě pořád probíhá Giveaway!
J .)

You Might Also Like

1 komentářů

Díky moc všem za všechny komentáře či připomínky. Všechny je čtu a čtu je mile ráda .)