EBAY #11

května 09, 2014

Kosmetické štětce

Objednáno: 11.4.2014
Doručeno: 2.5.2014
Cena: 53,- (pošta zdarma)
Známka: 2
Koupíte je třeba zde.


Nebavilo mě si pořád dokola kupovat štětečky na stíny, který stejně nic moc nevydržely a to stejný štětec na tvář a na obočí, takže jsem si řekla, že to spojím a objednám si všechno. 
Chtěla jsem, aby štětce byly černý a aby byly v pouzdře. Chvilku trvalo to najít, neboť je toho na Ebay opravdu dost, ale nakonec jsem našla. Fotka na profilu prodávajícího byla stejná, akorát tam nebylo to logo, takže po vybalení mě to celkem zarazilo, neboť já si nekupuju fejky, takže z toho moc nadšená nejsem, ale mám to jen na doma, takže to přežiju.
Samotný štětce jsou ale fajn, nikde nic netrčí, nikde chloupky nepadají a jsou příjemný. Akorát teda po vybalení trochu smrděly, ale to už je vedlejší. Jinak jsou moc pěkně udělaný a spokojená jsem. 

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Vypadají moc dobře,ale ten nápis by mě tam asi taky docela štval:)

  OdpovědětVymazat
 2. A zkoušelas je umýt? Když mám trošku nekvalitní štětce, tak po umytí mi hned začnou vypadávat ty štětinky :/ Ale třeba budou v pohodě.. :)

  http://berrytheblue.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. já jsem si z ebay kupovala taky nějaký levnější štětce, asi za 300 Kč a jsou celkem oka, ale už mi začínají pelichat. Mám je přes tři roky, takže výměna bude nutná :) asi zainvestuju do lepších ;)

  OdpovědětVymazat
 4. MAC za páďo bych vůbec neřešila:D. Hlavně že jsi spokojená :)

  OdpovědětVymazat

Díky moc všem za všechny komentáře či připomínky. Všechny je čtu a čtu je mile ráda .)