PODPRSENKY BEZ KOSTIC

března 28, 2017

Jakožto fanoušek do všeho, co se zdraví týče se zajímám i o nošení zdravýho oblečení a prádla. Jedním z nich jsou podprsenky.


Podprsenku s kosticema jsem přestala nosit už nějakej ten rok. Důvod byl hlavně ten, že mi to nikdy nebylo extra pohodlný, měla jsem věčně otlačený kostice pod prsama a celkově jsem se v tom necítila. Když jsem zjistila, že kostice dokonce napomáhají k rakovině prsu, špatně stlačují akupunkturní body, což může poškodit i funkci jater a žaludku, rozhodla jsem se tohle nezdravý prádlo vyhodit a pořídit si podprsenky bez kostic.
Prvně jsem se bála, že to bude vypadat blbě a hlavně, že to nebude držet. Já sama tedy neoplývám proporcemi Venuše, ale ono je to vlastně jedno, držet to musí, i když tam toho moc není.
Blbě to tedy vůbec nevypadá, právě naopak, je to přirozený a hlavně se cítím daleko líp. Co se držení týče, tak jsem byla velmi překvapená. Jestli jsi toho názoru, že bez kostic to nedrží, jsi vedle. Správným cílem je jen najít tu podprsenku, která ti opravdu padne a pak je vlastně naprosto jedno, jestli má kostici či ne.
Na trhu se podprsenek bez kostic objevuje víc a víc druhů a variant a musím uznat, že se mi i na pohled líbí daleko víc, než ty kosticové. Tu máš pár odkazů na eshopy, kde je super výběr a kvalita, tak mrkej:


zdroj

zdroj

zdroj
zdroj


Nosíš kosticový prádlo, nebo to máš stejně jako já?
UložitUložitUložitUložitUložitUložit

You Might Also Like

5 komentářů

 1. mne sa toto veľmi páči, ale myslím, že mne by to neurobilo takú dobrú pevnosť, pretože aj s klasickými podprsenkami mám niekedy problém :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no ono to chce vyzkoušet a hlavně jít někam, kde tomu rozumí :)

   Vymazat
 2. Moc se mi líbí!Jdu juknout.Hezké dny přeji

  OdpovědětVymazat

Díky moc všem za všechny komentáře či připomínky. Všechny je čtu a čtu je mile ráda .)