MĚSÍC DO SVATBY, NOVÁ PRÁCE A DALŠÍ NESMYSLY

srpna 17, 2017

Ano mám novou práci. Tuto větu jsem za poslední rok řekla 4x! Nejhorší na tom je, že to vypadá, že si vybírám, že jsem nestabilní, že nikde nevydržím a že furt mám s něčím problém. Sorry jako, ale kdo by pracoval pro firmu, která zatajuje informace, nebo pro firmu, která ti po měsíci nedá smlouvu a nebo pro firmu, která ti nedává peníze? Ano, s takovýma firmama jsem se poslední rok potýkala. Málo kdo mi to na pohovorech věřil. Málo kdo mi to věří i tak a i teď.
Dneska ještě někdo nedává smlouvu?
Kdo si prosímvás může dovolit nevyplácet lidi?
Bohužel je to fakt realita a jsem v tomto směru opravdu velmi nespokojená. Nyní mám práci, ale hned první den mi zase řekli něco, co mi neřekli předtím a čekali, až podepíšu smlouvu. Snad se to nějak vyřeší, ale dost tady ta má situace zavání myšlenkou, že tohle není pro mě, že mám mít svoje živobytí.
Upřimně řečeno: já to vím, já to vnímám, ale stále nereaguju. Mám strach. Mám strach, že selžu. Ve finančních záležitostech jsem velmi opatrná a podnikání je hluboká voda, ve které se hodně lehko utopíš, byť plavat umíš. Pevně věřím, že všechny tyhle mý zkušenosti, který byly více než negativní spějí jen v tu věc, že už mám s tím něco dělat, a ne vy smyslu najít si novou práci, to jsem dělala do teď a podívej se... Musím se rozhoupat, musím uchopit svůj život do svých rukou a jít cestou k nějakým cílům.
Edit: dostala jsem výpověď. Další znamení. Přemýšlím jakej bude další krok. 


Za měsíc už bude po svatbě. Konečně! :D
Ne, aby to neznělo tak divně, tak se prostě těším na to, až tady ten šílenej kolotoč věčnýho shánění, kupování, ptání se a domlouvání skončí. Je to naprosto šílený, kolik věcí a všeho kolem se dělá pro jeden den. Dočista mě to rozčiluje a to na to jen myslím.
Jestli máme všechno?
Nevím. Snad.


Ráda bych představila poměrně novej projekt jedné mé známé a její kamarádky. Jmenuje se Holky bez silikonů - link - a pokud tě zajímá výroba přírodní kosmetiky, zdravý recepty, přírodní tipy a všechno co se kolem toho týče, určitě mrkni na jejich web, bude se ti tam líbit :)


V červenci, páč jsem měla narozeniny a byla jsem na dovolené (ano, fotky fakt budou!), jsem si dovolila trochu zautrácet a pořídit si pár maličkostí, který občas radost udělají.
Od přítele jsem dostala rozšíření hry Zaklínač: Divoký Hon na O víně a krvi. Zaklínače miluju nejen jako knihy, ale i jako hru. Je to asi jediná hra, kterou fakt můžu hrát pořád. K DLCčku jsem dostala i Gwint, což je hra, kterou zaklínač hraje. No a neboť i přes všechny zaklínačský věci, který doma mám mi chyběl takovej průvodce, tak jsem si ho musela konečně už koupit. Našla jsem v něm dost odpovědí na různý otázky, páč v knížkách ani ve hře se všechno prostě nedozvíš, tak jsem ráda, že už mám doplněné znalosti.
O Joco Cup už víš, pokud ti to uniklo, tak se mrkni sem. Na dovolené jsem si koupila knihu svýho nej filmu a to Muži, kteří nenávidí ženy. Určitě to všichni znáte. Knížka je dost podobná filmu a moc se mi líbí. Dál jsem si koupila šampon od Santé, páč jsem si na dovolenou zapomněla nějakej přibalit a pak bambusový kartáček, který používám, ale tentokrát s extra jemnýma štětinkama, který jsem za boha nemohla v Brně najít.
Protože narozeniny měl i můj pesan, koupila jsem mu novej pelíšek. On je potvora ničivá a svoje pelíšky prostě trhá. V noci. Takže pak půl roku spí na dece, nebo v pracovně na sedačce (ne, tu netrhá) a pak mě to přejde a dostane zase novej pelech. Každopádně tenhle jsem koupila totálně levně, takže to mě přemluvilo. Dokonce jsem ho táhla 4 km pěšky na zádech a u chaty mě píchla včela do prstu u nohy, takže to mám tak pěkně spojený. Pelíšek se ale líbí a zatím drží.
Poslední věc, kterou jsem si dopřála k narozeninám byl lístek na Wardrunu. Je to jedna z mých oblíbených skupin. Jsou to norští pohané, takže má krevní skupina. Vždycky mě dostanou do té hluboké nálady, někdy až snad to mírné meditace a pak stěží lezu do reality, ale je to super <3

Mám radost, že když už je v noci zima a to i přesto, že přes den se dá ještě opíkat. No zkrátka mám radost, že to nesnesitelný vedro si dává odchod a já začínám pociťovat podzim. Cítím ho ve vzduchu. A na podzim... jo na ten se těším strašně moc. Navíc si ho hodlám užít a prožít. Nejvíc se ale těším, až budem mít domek. Naprosto vím, že si budu ujíždět na (právě nejvíc) podzimních dekoracích a že podzim mi bude dodávat přesně tu atmosféru, kterou doma potřebuju. Ó cítím vůni štrůdlu, slyším zvuk praskajícího dřeva v krbu a venku je chlad, deštivo a všude to voní.

You Might Also Like

2 komentářů

 1. JJ, holky bez silikonu znám a fandím tomu! Super článek. :)

  Corculum | Stepanka_T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super, holky budou mít určitě radost a já ti děkuju za komentář a pochvalu ;)

   Vymazat

Díky moc všem za všechny komentáře či připomínky. Všechny je čtu a čtu je mile ráda .)